O nás

TERRA_expert_pruhledny TERRAexpert s.r.o. je specializovaná odborná společnost, která nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblastech:

Naším krédem je komplexní nabídka služeb tzv. od „A“ do „Z“, individuální přístup ke každému zákazníkovi a zakázce, maximální důraz na kvalitu provedených prací a použitých materiálů, odbornost a respektování technických a legislativních norem a předpisů. U nás se vám nestane, že bychom vás nechali tzv. na holičkách a odjeli od napůl rozdělané práce.

Naší velkou výhodou ve srovnání s konkurencí je to, že disponujeme vlastními zkušenými odborníky, vlastní vrtnou a doprovodnou technikou, sami vyhledáme vhodné umístění budoucí studny a to jak z pohledu požadované vydatnosti, tak  i ve vztahu k místním hydrogeologickým poměrům a legislativním požadavkům. Jsme tak soběstační a jsme schopni svým zákazníkům nabídnout komplexní služby, zajímavou konečnou cenu a záruku na provedené práce.

S námi máte jistotu, že obdržíte pouze kvalitní a profesionálně provedenou službu a že vaše investované prostředky budou tou správnou investicí a ne noční můrou. Prohlédněte si naši nabídku a v případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.